Новотроїцький район

Меню

Погода

Очищення влади

Розпорядження селищного голови № 29 від 15.05.2019 року «Про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади».


 

Про проведення в Сиваській селищній раді перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»

Про  проведення в Сиваській селищній раді перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»

На виконання розпорядження голови районної державної адміністрації № 93 від 03.03.2015 року «Про проведення в Новотроїцькій районній державній адміністрації перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 25 лютого 2015 року № 105 «Про проведення в Херсонській обласній державній адміністрації перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, розпорядження Кабінету Міністрів  України від 16 жовтня 2014 року № 1025-р «Про затвердження плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», з урахуванням розпорядження голови районної державної адміністрації від 29 січня 2015 року № 42 «Про забезпечення виконання в районі Закону України «Про очищення влади», керуючись статтями 2, 6, 25,  42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Провести в Сиваській селищній раді перевірку, передбачену Законом України «Про очищення влади» (далі – перевірка), визначивши днем її початку:

29 квітня 2016 року — для головного бухгалтера Непши Л.Ф., спеціаліста І категорії з земельних питань Кудінової Н.Л., спеціаліста ІІ категорії з земельних питань Непши О.М..

  1. Секретарю селищної ради Колько В.І. ознайомити з цим розпорядженням під особистий підпис посадових осіб апарату селищної ради, у тому числі тих, які відсутні на роботі (знаходяться у відрядженні, щорічних основних та додаткових відпустках, відпустках без збереження заробітної плати, відпустках у зв’язку з навчанням, відпустках по вагітності та пологах, відпустках для догляду за дитиною та у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю).
  2. Посадовим особам селищної ради, зазначеним у пункті 1 цього розпорядження, не пізніше ніж на десятий день з дня початку проведення перевірки подати до секретаря селищної ради
  1. Секретарю селищної ради Колько В.І. забезпечити проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» у визначені чинним законодавством строки.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                                 В.М.Батрановський

 

Список

посадових осіб Сиваської селищної ради, які попереджені про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»

 

П.І.П. займана посада дата ознайомлення про перевірку підпис
Непша

Лілія Федорівна

головний бухгалтер 29.04.2016
Кудінова

Наталя Леонідівна

спеціаліст І категорії з земельних питань 29.04.2016
Непша

Ольга Миколаївна

спеціаліст ІІ категорії з земельних питань 29.04.2016